ترمیم های آمالگام


آمالگام یک ماده ترمیمی فوق العاده و انعطاف پذیر است و در دندانپزشکی‌ها به دلیل ارزان بودن و استفاده نسبتا آسان و شکل پذیری راحت، بسیار استفاده می‌شود.
ادامه مطلب

ترمیم های کامپوزیت


کامپوزیت همرنگ دندان بوده و بسیار طبیعی تر از سایر پركردگیها می باشند. بیمار با اعتماد به نفس و اطمینان بیشتری می تواند بخندد، صحبنت كند و غذا بخورد.
ادامه مطلب

بلیچینگ


مطمئن ترين و موثرترين روش بليچينگ در مطب با استفاده از دستگاه اشعه مخصوص بلیچینگ، با مراقبت و حفاظت دقيق دندانپزشک می باشد.
ادامه مطلب

اندو


عصب کشی در واقع معالجه ی مجرای ریشه دندان در واقع معالجه بافت های پالپ داخل دندان ها و اطراف بافت های نزدیک ریشه مورد نظر می باشد.
ادامه مطلب

لمینت دندان


کامپوزیت ونیر پوسته نازکی که ازجنس سرامیک (لومینیر ،ای پی اس ، پرسلن ونیر یا کامپوزیت و … ) می باشد و جهت اصلاح شکل ، رنگ، اندازه و بهبود تناسب دندانها بکار می رود.
ادامه مطلب

ایمپلنت دندانی


ایمپلنت دندانی قطعه ای از فلز تیتانیوم است که اغلب به شکل ریشه دندان می باشد و داخل استخوان فک قرار داده میشود.ایمپلنت دندانی بعنوان پایه ای جهت قرار دادن پروتز روی آن استفاده می شود.
ادامه مطلب

روکش چینی


بیشترین روکش‌های دندانی ساخته شده در دندانپزشکی امروزه از فلز است و روی آن لایه‌ای از جنس چینی یا پرسلن قرار می‌گیرد. مزیت آن اینست که پرسلن در رنگ‌های مختلفی از سفید در بازار موجود است.
ادامه مطلب