تاثیرات مثبت ارتودنسی برای بیمار بسیار زیاد است.
تاثیرات مثبت ارتودنسی
فروردین ۲۸, ۱۳۹۶
درمان اختلالات فکی با ارتودنسی
آیا درمان اختلالات فکی با ارتودنسی امکانپذیر است؟
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۶

ارتودنسی در بزرگسالان چگونه انجام می شود؟

ارتودنسی در بزرگسالان چگونه انجام می شود؟

ارتودنسی در بزرگسالان چگونه انجام می شود؟

ارتودنسی در بزرگسالان و به طور کلی در همه سنین انجام می شود و همه می توانند از ارتودنسی برای زیباتر شدن چهره و بهتر شده لبخند خود استفاده نمایند.

اما در سنین بالا ارتودنسی معمولا برای برطرف کردن ناهنجاری های فک و از بین بردن کجی دندان ها استفاده می شود. در این سنین فرد بیشتر به دنبال زیباتر شدن طرح لبخند خویش است.

به طور کلی می توان گفت در هر سنی و تا زمانی که لثه ها از سلامت کامل برخورداند و در دهان دندان وجود دارد بدون در نظر گرفتن سن می توان ارتودنسی انجام داد.

بعضی از افراد هستند که به دلیل بهم ریختگی دندان ها و نامرتب بودن آن ها در فعالیت های اجتماعی خود دچار مشکل هستند و این مشکل را می توانند با ارتودنسی از بین ببرند و در فعالیت های اجتماعی خود موفق تر باشند.

همچنین ارتودنسی می تواند در زندگی شخصی افراد تاثیرگذار باشد و آینده و سرنوشت آن ها را رقم بزند. ارتودنسی می تواند تحول بزرگی را در زندگی اشخاص به وجود آورد. این موضوع یکی نکاتی است که افراد را راغب به انجام ارتودنسی می کند.

حال برای آزمایش سالم بودن لثه ها می توان از یک مسواک نرم استفاده نمود. به این ترتیب که مسواک را روی لثه ها بکشید اگر دچار خونریزی شدند باید ابتدا لثه ها درمان شود بعد ارتودنسی انجام گیرد. در غیر این صورت می توان به راحتی با درمان ارتودنسی اقدام نود.

معمولا متخصص ارتودنسی راهنمایی های لازم را به بیماران متذکر می شود تا قبل از شروع درمان ارتودنسی تمام مشکلات مربوط به دندان ها و لثه ها برطرف کرد.

دکتر شاهین شادالویی متخصص ارتودنسی و مرتب کردن دندان ها است. بیماران می توانند با مراجعه به مطب ایشان تمام مشکلات مربوط به دندان های خود را مرتفع نمایند.

ارتودنسی در بزرگسالان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *